Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dolnośląski Gryf – więcej czasu na zgłoszenie udziału

Przedsiębiorstwa oraz samorządy, które chcą wziąć udział w tegorocznym konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” mają na to kilka dni więcej. Termin nadsyłania zgłoszeń przesunięto na 20 września 2019 roku.

Dolnośląski Gryf to nagroda, która promuje innowacyjność i dynamikę rozwoju dolnośląskich firm, docenia zaangażowanie inwestycyjne i zauważa działania na rzecz lokalnych społeczności. Wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. 

Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się w lipcu. Choć zgłoszenia miały być przyjmowanie do 15 września, na prośbę firm zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu, termin ten przesunięto na 20 września.

- Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie Dolnośląskimi Gryfami i dużą liczbę zapytań dotyczących uczestnictwa w konkursie, postanowiliśmy dać szansę tym, którzy jeszcze nie zdążyli zgłosić swojego uczestnictwa i podarować im kilka dni więcej na wysłanie zgłoszenia – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy – Mam nadzieję, że dzięki temu w rywalizacji weźmie udział jeszcze więcej uczestników, a przez to laureatami tegorocznych nagród zostaną najlepsi z najlepszych.

W tym roku przewidziano osiem kategorii konkursowych. Są to m.in. Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-Up Roku, Dolnośląski Produkt Roku oraz Pionier Wieku Cyfrowego. W tegorocznej edycji pojawiły się również cztery nowe kategorie: Nagroda za działania proekologiczne, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcia angażujące społeczność lokalną, Skuteczna Kampania Marketingowa oraz Wizjoner Przestrzeni.

Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę Dolnośląskiego Gryfa.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/.

 

Udostępnij >
T