Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Hasco-Lek po raz 16-sty z tytułem Solidna Firma

Propagowanie zasad etyki między konsumentami, partnerami gospodarczymi oraz instytucjami państwowymi – na to od lat stawia Hasco-Lek. Wartości te po raz kolejny zostały docenione przez jury Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma

Certyfikat Solidna Firma to wyróżnienie cenione zarówno przez konsumentów jak i kontrahentów. Przyznawane jest tym firmom, które w swoich działaniach kierują się takimi wartościami jak rzetelność oraz odpowiedzialność społeczna. Istotną kwestią jest też propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych, przestrzeganie praw pracownika i konsumenta oraz szanowanie zasad wolnej konkurencji. Hasco-Lek otrzymało go już po raz 16-ty.

- Jesteśmy dumni i zarazem wdzięczni, że od wielu lat nasze działania są dostrzegane, doceniane i nagradzane – mówi Beata Korab-Białobrzeska, Dyrektor Pionu Marketingu i Zarządzania Rynkiem w Haso-Lek. - W swojej codziennej pracy kierujemy się troską o zdrowie i komfort życia Polaków oraz najwyższą jakość naszych produktów. W ubiegłym roku świętowaliśmy jubileusz 35-lecia działalności firmy i w tym szczególnym okresie, wypracowaliśmy trzykrotnie wyższy wzrost niż wzrost preparatów OTC na całym rynku - to duży sukces i bez wątpienia zasługa setek naszych pracowników. Jesteśmy też zaangażowani w propagowanie zdrowego stylu życia, mecenat wydarzeń sportowych oraz łączenie świata biznesu z nauką.

Hasco-Lek jest polską, rodzinną firmą oraz jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku. Aktualnie w spółce zatrudnionych jest blisko 1 000 pracowników, z czego 97% stanowią osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę. Przedsiębiorstwo każdego roku otrzymuje szereg nagród i certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produkowanych leków i suplementów diety. Jest doceniane m.in. za transparentność i wiarygodność we współpracy z kontrahentami.

Udostępnij >
T