Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już w poniedziałek VII Wrocławskie Forum Kobiet!

Inspirujące spotkania z ludźmi biznesu, kultury i nauki oraz ciekawe wykłady dotyczące m.in. innowacyjności, najnowszych osiągnięć medycyny, prawa na co dzień oraz tego, jak dbać o swoje ciało i duszę, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie - to tylko część programu tegorocznego Wrocławskiego Forum Kobiet, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Siódma edycja Wrocławskiego Forum Kobiet odbywać się będzie pod hasłem „Kobieta świadoma siebie, odpowiedzialna”.  Jak co roku wydarzenie zgromadzi wiele  wyjątkowych postaci ze świata nauki, finansów, biznesu i kultury oraz osób pragnących realizować się we wszystkich obszarach swojego życia.

- Cieszymy się, że Wrocławskie Forum Kobiet co roku cieszy się tak dużym zainteresowaniem – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Oznacza to, że wśród kobiet istnieje zarówno duża potrzeba własnego rozwoju, jak i inspirujących spotkań z ciekawymi ludźmi. Mam nadzieję, że poniedziałkowe wydarzenie pozwoli im nie tylko zdobyć nową wiedzę, ale także da dużo pozytywnej energii do samorealizacji i wyznaczania kolejnych ambitnych celów.

W trakcie wydarzenia będzie można także skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Wrocławskie Forum Kobiet ma również wymiar prospołeczny. W trakcie spotkania zbierane będą środki na potrzeby Fundacji Procuro - wspierającej dzieci niepełnosprawne w rozwoju ich talentów i zainteresowań. 

Gośćmi specjalnymi spotkania będą Malwina Wędzikowska - stylistka, Szymon Bobrowski – aktor telewizyjny i teatralny, a także Łukasz Grass redaktor naczelny Business Insider Polska.  Spotkanie poprowadzi Beata Tadla – prezenterka telewizyjna i radiowa.  Swoją obecność potwierdzili również Paweł Deląg – ambasador marki Oxytree, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny oraz Agata Jakóbczak – agentka artystów, która przez lata dbała o wizerunek największych gwiazd show biznesu.

Organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Patronat główny nad przedsięwzięciem objęło PPF Hasco - Lek SA, natomiast patronem strategicznym jest BNP Paribas.

Dla uczestników spotkania przewidziano także wiele niespodzianek, m.in. konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia m.in. BNP Paribas Bank Polska oraz Sky Clinic.

Udział w forum jest bezpłatny.

W dniu 17 czerwca parking Hotelu Haston będzie bezpłatnie udostępniony dla uczestników spotkania.

 

Udostępnij >
T
separator