Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Pod Wrocławiem powstaje duże centrum dystrybucyjne

W podwrocławskich Psarach powstaje największy magazyn GEFCO w Polsce. Obiekt o powierzchni 32,5 tys. m kw. będzie uruchomiony w listopadzie tego roku.

GEFCO to międzynarodowa firma zajmująca się zaopatrzeniem przemysłu oraz logistyką motoryzacyjną. Nowy magazyn powstający pod Wrocławiem to wielka inwestycja przedsiębiorstwa, będąca częścią budowanego parku logistycznego. W założeniu ma to być światowe centrum dystrybucyjne dla wiodącego producenta komponentów i części motoryzacyjnych.

GEFCO Polska rozpocznie działalność w Psarach w listopadzie. Według planu, kolejne dwa miesiące potrwa zapełnianie magazynu towarem i faza rozruchu obiektu. Z ponad 32,5 tys. m kw. powierzchni część magazynowa zajmie niemal całość,natomiast na pomieszczenia biurowe przeznaczono około 400 m kw. Cała powierzchnia magazynu zostanie dostosowana do obsługi i kompletacji zamówień dla branży motoryzacyjnej.

W podwrocławskim magazynie firma zamierza zatrudnić około 70 osób. Będą to głównie operatorzy wózków i pracownicy magazynowi. Właśnie rozpoczyna się ich rekrutacja.

Udostępnij >
T