Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Pracownicze Plany Kapitałowe w praktyce

PPK już wkrótce staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotną częścią pakietu świadczeń pracowniczych. Na ten temat będą rozmawiać uczestnicy konferencji, która odbędzie się 28 listopada we Wrocławiu

Uruchomienie Pracowniczych Planów Kapitałowych docelowo będzie dotyczyć większości przedsiębiorstw. Jak każdy nowy program rodzą one wiele pytań, wątpliwości i wyzwań. W jaki sposób wybrać instytucję finansową zarządzającą PPK, czy i jakich dostosowań wymagać będą systemy kadrowo-płacowe oraz jak informację o PPK przedstawić pracownikom – o tym wszystkim będą dyskutować uczestnicy konferencji zaplanowanej na 28 listopada 2019 r.. w hotelu Novotel Wrocław Centrum przy ul. Powstańców Śląskich 7 we Wrocławiu.

Do najważniejszych zagadnień omawianych podczas spotkania należeć będą praktyczne aspekty wdrażania i funkcjonowania PPK. Dzięki wiedzy i doświadczeniu prelegentów osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły poznać zasady tworzenia PPK, jak również rozstrzygnąć kwestie prawne i podatkowe, związane z ich uruchomieniem i działaniem. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Według organizatorów przedsięwzięcia, uczestnictwo w nim pozwoli na sprawne wdrożenie PPK w każdej firmie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja na stronie konferencje.rp.pl. Liczba miejsc jest ograniczona..

Udostępnij >
T